18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер gorenje NRK6192ABK4

Енергетска класа: A++  
Бруто капацитет: 320 l  
Тип на апарат: Самостоен  
Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 59,2 cm

Клуб Цена
25989 ден. 31590 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177056 Категории: , Ознака: