• 188487
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Eлектрична скара Favorit GR-572

Моќност 2000W
Прилагодив Термостат
Решетка која се одстарнува
Сад за собирање за остатокот на масноии
Намален чад и миризба
Големина на плоча за готвење
37,9 X 24,6 CM

Клуб Цена
1620 ден. 1800 ден.

На залиха

SKU: 188487 Категории: ,