• 188488
36% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скара електрична Favorit GR-573

Моќност 2000W
Прилагодив Термостат
Oдстранувачки плочи
Широка нелеплива плоча за готвење, со отвори за абсорбирање на вишок течности и маснотии
Големина на плоча
38 X 24,5 CM

Клуб Цена
1599 ден. 2500 ден.

На залиха

SKU: 188488 Категории: ,