• 194153
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Замрзнувач Favorit HCF-300

Волумен: 290L
Енергетска класа: A
Гас: R600a
Димензии(ШxДxВ): 1090x610x850
Механичка контрола: Да
Корпа: 1
Допунски корпи: Да
Лед светло: Да
Winter Security: (-15 степени)

Клуб Цена
15990 ден. 17999 ден.

На залиха

SKU: 194153 Категории: ,