• dgfgdfhg
37% попуст
Заштеди со Клуб цена

SmartTV Favorit 43″ 43DH4JM2T2C2A-11FHD

ДИЈАГОНАЛА
43″ (109CM)
ЕКРАН
LED
РЕЗОЛУЦИЈА
1920×1080 (FULL HD)
ТЈУНЕР
DVB-T2/S2
ОСВЕТЛУВАЊЕ
240CD/M2 +/-10%
ВРЕМЕ НА ОДГОВОР
8 MS
SMART

WIRELESS
ВГРАДЕН
ПОВРЗУВАЊЕ
SCART, HDMIX3, VGA, USB X2, CI+, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ, КОАКСИЈАЛНО AUDIO, WI-FI
МОНТАЖА НА ЅИД
VESA (200ММX100ММ)
АНДРОИД ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ
ANDROID 11
БОЈА НА РАМКА
ЦРНА
БРЗИНА
QUAD CORE 1.2GHZ
МЕМОРИЈА
MEMORY 8GB, RAM 1GB
ЈАЗИК
МАКЕДОНСКИ; АНГЛИСКИ; ХРВАТСКИ; СРПСКИ
ПОДДРЖУВА АПЛИКАЦИИ НА GOOGLE PLAY

PVR ФУНКЦИЈА ЗА СНИМАЊЕ НА СОДРЖИНА

ОСТАНАТО
ПОДДРЖУВА БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА; ПОВЕЌЕЈАЗИЧНО МЕНИ

DVB-C

DVB-T2/S2

ЗВУЧНИЦИ
2X10W

НОГАРКИ
МЕТАЛНИ

ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ (ШXВXД):
952,60MM X 539.10MM X 84.40 MM

ДИМЕНЗИИ БЕЗ ДРЖАЧ (ШXВXД)
952.60MM X 582.10MM X 229.60MM

Клуб Цена
9490 ден. 14999 ден.

На залиха

SKU: 190408 Категории: ,