14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови BEKO DVN 05320 W

Енергетска класа:E
Капацитет:13 сета
5 програми
Одложен старт
LCD екран
Флексибилно полуоптоварување
Индикатор
WaterSafe™
Прскалки:2
Потрошувачка на вода по циклус:12.9L
Потрошувачка на вода годишно:3612L
Потрошувачка на енергија по циклус:0.937kWh
Потрошувачка на енергија годишно:262kWh
Ниво на бучава:49dB
Димензии:85x60x60cm

Клуб Цена
18998 ден. 21999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186647 Категории: ,