0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна рерна gorenje BO758A47XG

Едноставна контрола преку допирање на екранот (DirecTouch)  
Енергетска класа: A+  
Димензии (ШxВxД): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm
Клуб Цена
28490 ден. 28490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176470 Категории: ,