20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Kомбиниран фрижидер gorenje RF4141PS4

Енергетска класа: A+  
Бруто капацитет: 207 l  
Тип на апарат: Самостоен  
Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm

Клуб Цена
11990 ден. 14999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176512 Категории: ,