20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден Сет BEKO BSM22520X

Мултифункционална
Енергетска класа:A
Капацитет на фурната:65L
Вентилатор,Грил
Дигитален тајмер
Функции:12
Каталитички заден зид
Димензии:56x55x59cm

Независна стаклокермичка плотна
4+2 грејни зони
Електронско заклучување за заштита на деца
Автоматско исклучување
Безбедносен систем против прегревање
Touch сензор

Клуб Цена
27999 ден. 34999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162064 Категории: ,