15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови BEKO DFN 28424 W

Prosmart inverter мотор
Енергетска класа:A++
Капацитет:14 сета
8 програми
6 температури
Одложен старт
LCD
Индикатор
Aктивна вентилација за сушење
Потрошувачка на вода годишно:2660L
Потрошувачка на енергија годишно:266kWh
Ниво на бучава:43dB
Димензии:85x60x60cm

Клуб Цена
17849 ден. 20999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175575 Категории: ,