6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Прочистувач на воздух VK-6066

Моќност: 40 W
Простор на прочистување: 40-45 m²
Капацитет: 400 m³/h
Бучава: 32-52 dB
4 нивоа на вентилаторот
Филтри: Pre + HEPA + Activated carbon
Индикатор за промена на филтер, сензор за квалитет на воздухот, тајмер, Wi-Fi функција
Овој прочистувач отстранува 99,9% од штетните честички
Димензии (Ш x В x Д): 285 x 550 x 285 mm

Клуб Цена
9864 ден. 10525 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184002 Категории: ,