7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Прочистувач на воздух Miro

Моќност: 21 W
Простор на прчистување: 16 m2
Капацитет: 130 m3/h
Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm- со сертификати CE,FCC,RoHS
Опремен со тајмер
Димензии: 195 x 213 x 388 mm
Teжина: 1.9 kg
Заклучување од деца
Сензор за квалитет на воздухот
Ноќно светло

Клуб Цена
4824 ден. 5199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184011 Категории: ,