• 172854
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Приклучник сериски PRESTAGE 606.00

Боја: Бела
Работен напон: 250V
IP заштита: IP20
Материјал: пластика + метал
Номинална струја: 10 In(A)

Клуб Цена
162 ден. 180 ден.

На залиха

SKU: 172854 Категории: ,