• 182716

Преса за коса ROWENTA SF4012F0

Максимална температура: 230С
Температурни нивоа: 130-230С
Керамички плочки со Кератин
Јон функција
Подвижни плочки
Време на загревање: 30 секунди
Автоматско исклучување
Заклучување

2399 ден.

Нема на залиха

SKU: 182716 Категорија: