• 177304

Преса за коса ROWENTA SF3212F0

Напон:110-240 V
Температура: 130-230 степени
10 нивоа на температура
Кератин Tourmaline
Потполна контрола на температура
Брзо загревање за 30сек.
Ефикасност

1899 ден.

Нема на залиха

SKU: 177304 Категорија: