Преса за коса ROWENTA SF1012F0

Керамички плочи
Термостат
Температура од 180°C до 230°C
Брзо загревање
1,8 должина на кабел

1659 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081761 Категорија: Ознака: