40% попуст
Заштеди со Клуб цена

Преса за коса PHILIPS BHS675/00

Ionic Care
Керамички плочки
Температура: до 230°C
Брзо загревање(30sec)
Функција за заклучување
Автоматско исклучување за 30мин

Клуб Цена
2399 ден. 3999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158846 Категории: ,