• 099919
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Преса за компир Inox PL314

Преси за компири од нерѓосувачки челик
Димензии : 23cm

Клуб Цена
134 ден. 149 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099919 Категории: ,