• intex-28021-universal-cover-round-above-ground-pools-305cm
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Прекрива за базен Intex 28021

Димезнии: 305 cm
Се мести врз базенот со димензија до задолжената

Клуб Цена
560 ден. 590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство