• 199252
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Прекинувач обичен Aling 16AX250V

Еднополен индикаторски прекинувач
Индикаторот свети кога прекинувачот е вклучен
Инсталација во ѕид во монтажна кутија Ø60 со помош на стеги или завртки
Номинална струја/напон: 16A / 250V~
Димензии (Д, В, Ш): 80мм x 80мм x 43мм
Стандард: IEC 60669-1

Клуб Цена
89 ден. 99 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 199252 Категории: ,