• 182
8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пречистувач на воздух FILLO

Моќност: 35 W
Простор на прчистување: 11 m2
Капацитет: 90 m3/h
Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm
Опремен со тајмер
3 начини на работа
Димензии: 195*195*403 mm
Teжина: 2.3 kg
Ноќно светло

Клуб Цена
4048 ден. 4380 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177309 Категории: ,