15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка за пепел MP-AVC002 1000W

Моќност:1000W

Клуб Цена
2116 ден. 2490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171882 Категории: ,