• 162048
28% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка за пелет Delta

Капацитет: 15-30 литри
Моќност: 1200W, 1400W
Филтрирање: платно филтер/ХЕПА
Мотор: Hcx-Tpl, Hcx-S20-

Клуб Цена
1789 ден. 2499 ден.

На залиха

SKU: 162048 Категории: ,