• 187
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка VAC 20S

Моќ: 1000W
Напон:230 V – 50 Hz
Капацитет на резервар: 20l
Депресија макс. 180 mbar
Тежина: 5kg
Производител Lavor
Земја на потекло: Италија
Правосмукалка од серијата VAC за суво и водено вшмукување. Компактни димензии, модерен дизајн, резервоар од нерѓосувачки челик, пневматски тресач на филтер. Погодна за користење во домот и работилницата. Одлична за ентузијасти!

Клуб Цена
5139 ден. 5710 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174025 Категории: ,