• 186
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка TRENTA XE суво/водено

Напојување 230 V- 50 Hz
Тежина: 8,2 Kg
Големина на резервоар: 30 l
Снага: max. 1600 W
TRENTA XE е правосмукалка за суво и влажно вшмукување со резервоар од нерѓосувачки челик (INOX). Поседува вграден штекер кој дозволува напоредно користење на електричен алат до 2200W заедно со правмукалката. Идеална за ентузијасти, занаетчии, мајстори…

Клуб Цена
8150 ден. 9055 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174023 Категории: ,