• cfhgfgh

Правосмукалка Samsung VCC4135S37 / BOL

Црвена боја
Моќност на моторот 1600 W
Вмукувачка моќ 320 W
ниво на бучност 83db
Собирање на прашина во кеса
Капацитет на садот за прашина 3.0л
Контрола On/Off
6 степени на моќност
Cyclone Фитер
Микро Филтер на издув
Pena филтер на мотор
Дводелна челична цевка
Четка 2-Step (NB-250)
додатоци за ќошина и пајажина
Витливо црево 360
Автоматско повлекување на кабелот
Радиус на движење 9

6039 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 188417 Категорија: