• 192023
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка Migliori VC 6030

Број на мотори: 3
Моќност: 3000W (3x1000W)
Напон: 230 V- Moнофазен
Капацитет на резервоар: 60 l
Материјал на изработка на резервоар: Нерѓосувачки челик
Проток на воздух: ≥ 42 l/s
Вшмукувачка моќ: ≥ 19 KPA
Должина/ширина на црево: 2.5 m / Ф38 mm
Ниво на бучава: 80 dB
Димензии: 60×56.5×75 cm
Teжина: 22.5 kg
Производител: Migliori
Професионална правосмукалка за суво и водено чистење со 3 мотори.Опремена е со постоље со 4 тркала.
Во стандардната опрема има хепа филтер и филтер за водено вшмукување, 2 папучи (водено и суво чистење), мала кружна чекта и тенок продолжеток за чистење.

Клуб Цена
17001 ден. 18890 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 192023 Категории: ,