• 192025
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка Migliori VC 6020

Број на мотори: 2
Моќност: 2000W (2x1000W)
Напон: 230 V- Moнофазен
Капацитет на резервоар: 60 l
Материјал на изработка на резервоар: Нерѓосувачки челик
Проток на воздух: ≥ 42 l/s
Вшмукувачка моќ: ≥ 17 KPA
Должина/ширина на црево: 2.5 m / Ф38 mm
Ниво на бучава: 80 dB
Димензии: 60×56.5×75 cm
Teжина: 20.5 kg
Производител: Migliori
Професионална правосмукалка за суво и водено чистење со 2 мотори,опремена со утикач од 2000W за приклучување на машини за работа и постоље со 4 тркала.
Во стандардната опрема има хепа филтер и филтер за водено вшмукување, 2 папучи (водено и суво чистење), мала кружна чекта и тенок продолжеток за чистење.

Клуб Цена
15021 ден. 16690 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 192025 Категории: ,