5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка MAX PULS MP-WC03 1400W

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1400W
Капацитет на собирање: 30l
Проток на воздух: 1.75-1.8m3/min
Должина на кабел: 2.3m

Клуб Цена
8788 ден. 9250 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161408 Категории: ,