5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка Max 22 Црна

Моќност: 1600W
Автоматска контрола на брзината
Автоматско враќање на кабел од 5 метри
2 пластични цевки
Флескибилно црево
Пластична четка со тркала
Платнена кеса
Четка за недостапни места
Боја црна

Клуб Цена
2746 ден. 2890 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088127 Категории: ,