14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка Gorenje VCEB01GAWWF

Водена филтрација
Моќност: 800 W
Моќ на всисување: 230 W
Материјал на цевката: Алуминиум
Универзална четка + 3 додатни наставки
Мотор By pass
Двојна ХЕПА филтрација
Радиус 9m
Волумен на садот за прашина: 3 Литри
Проток на воздух: 20.2 l/s
Гумирани тркалца
Сигурносна заштита од прегревање

Клуб Цена
8322 ден. 9690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184508 Категории: ,