• 4cd375d4747a6f11be378654e9e78d5c_123660_2
18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка Gorenje VC2321GPRRCY

Максимална моќност на моторот: 2.300 W
Моќ на всисување: 470 W
Пластичен сад или вреќичкa
Број на додатоци: 3
XpandZone четка
Проток на воздух: 42 L/s
Волумен на вреќичката: 3 l
Дијаметар на цевката: 35 mm
Должина на телескопската цевка: 90 cm

Клуб Цена
7989 ден. 9790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168788 Категории: ,