• 195409

Правосмукалка GORENJE VC1801SFABKR

Моќност на моторот: 1800W
Моќ на всисување: 220W
Волумен на садот за прашина: 3l
ХЕПА филтер: 2 ХЕПА филтри

5990 ден.

На залиха

SKU: 195409 Категорија: