11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка gorenje VC 2321 GPLW

Максимална моќност на моторот: 2.300 W
Со вреќичка
За суво чистење
Број на додатоци: 3
XpandZone четка
Проток на воздух: 42 L/s
Волумен на вреќичката: 3 l
Тип на цевка: Телескопска

Клуб Цена
7490 ден. 8390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 163956 Категории: ,