• 196604
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка Gorenje VC 2303 GAPRACY

Влезна моќност: 2300W
Капацитет: 1.7 l
Маса: 8.4kg

Клуб Цена
7990 ден. 8899 ден.

На залиха

SKU: 196604 Категории: , Ознаки: , ,