Правосмукалка gorenje VC 2102 BCYIV

Сиво-Плава боја
Моќност: 2100 W
Со канистер SUPRA POWER
Волумен на садот за прашина: 1
7 Литри
Мотор SOFT START
Употреба суво чистење
Хепа филтер 2
Ниво на филтрација: 9
Цевка: Алуминиум
Универзална четка + 3 додатни наставки
Радиус-Опсег: 19 m

6999 ден.

Нема на залиха

SKU: 081940 Категорија: