• ghjghjjjjjj
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка gorenje MVC148FW

Максимална моќност на моторот: 100 W
Пластичен сад
За влажно и суво чистење
Безжична употреба
Трајност на батеријата: 20 мин.
Број на додатоци: 4
Проток на воздух: 13 L/s
Волумен на садот за прашина: 0,7 l
Контролно светло за полнење на батерија
Управувачка локација: Контрола на апаратот
Додатоци: 4
Боја: Бела
Бучност: 72 dB(A)re1pW
Номинална моќност: 14,8 V
Максимална моќност на моторот: 100 W
Димензии (ШxВxД): 43 × 13 × 13,5 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 49,8 × 15,4 × 15 cm
Нето тежина на апаратот: 1,1 kg
Бруто тежина на апаратот: 1,9 kg
Приклучна моќ: 100 W

Клуб Цена
3489 ден. 3899 ден.

На залиха

SKU: 188643 Категории: ,