• 180299

Правосмукалка Fantom KL 1000-S

Моќност:2400 W
Напон / фреквенција: 220-230 V AC / 50/60 Hz
Должина на кабел: 5 m

3299 ден.

Нема на залиха

SKU: 180299 Категорија: