5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка Fantom CC-6300

Моќност: 2400W
Опрема додатоци за чистење: под, мебел, теписи, плочки, прозорци
Капацитет на торба: 7l
Резервоар за валкана вода: 10,5 l
Резервоар за чиста на вода: 6 l
Димензии:43 x 43 x 54 cm

Клуб Цена
7400 ден. 7790 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168271 Категории: ,