• jjmn,
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка fabbygo VES-298

Моќност: 2.600W
Капацитет на вреќа: 3.5L
Микро филтер
Телескопска цевка
Должина на кабел: 5m

Клуб Цена
3959 ден. 4399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198116 Категории: ,