• 175459
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка fabbygo FBY-812

Моќност:600w
Капацитет: 1,2л
Должина на кабел: 5м.
Напон: 220~240 V 50-60 Hz
Ниско ниво на бучава
Хера филтер
Контрола на брзина
Метална телескопска цевка

Клуб Цена
2372 ден. 2790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175459 Категории: ,