0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка fabbygo FBY-111

Моќност: 2000w
Капацитет: 4л
Должина на кабел: 5м.
Напон: 220~240 V 50-60 Hz
Мулти циклонски систем за филтрација
Ниско ниво на бучава
Надворешен Хера филтер
Контрола на брзина
Метална телескопска цевка

Клуб Цена
5499 ден. 5499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175461 Категории: ,