• 188481
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка CF 30EM

Моќност: 1400 W
Напон: 230V-50Hz
Капацитет на резервоар: 30 l
Проток на воздух: 35l/s
Депресија(притисок на влечење): 180 mbar
Кабел за напојување: 4,5 m
Производител: Lavor
Правосмукалка со тивок мотор наменета за суво и водено вшмукување. Располага со ултра силен резервоар (carbon steel), a покрај стандардните додатоци и опции поседува вграден штекер кој дозволува напоредно користење на електричен алат до 2200W заедно со правмукалката

Клуб Цена
9206 ден. 10229 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 188481 Категории: ,