Правосмукалка BEKO VCO6325FD

Моќност:1800W
Вмукувачка моќ:330W
Капацитет на сад:2.5L
Телескопска цевка
SmartSense индикатор-за полн сад
Washable double HEPA Н13,Н10 филтер
Должина на кабел:7m
Се задржува до 99.98% од прашината во самата правосмукалка
Посебно прилагодлива за лица со алергии

6399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158555 Категорија: Ознаки: ,