Правосмукалка BEKO VCC6424WI

Моќност:2400W
Капацитет на вреќа:4L
Вмукувачка моќ:430W
Индикатор за полна вреќа
HЕРА филтер H12
Tелескопска цевка
Ниво на бучава:82(dBA)
Должина на кабел:8m
Се задржува до 99.5% од прашината во самата правосмукала
Посебно прилагодлива за лица со алергии
Дигитално прилагодување на моќноста на самата правосмукалка

5599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 163596 Категорија: Ознака: