10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка BEKO BKS5423

Моќност:1550W
Вмукувачка моќ:320W
Капацитет на сад:1.8L
Индикатор за полн сад
Телескопска цевка
HEPA H10 филтер
Должина на кабел:5m
Посебно прилагодлива за лица со алергии

Клуб Цена
5390 ден. 5999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085427 Категории: ,