29% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка BEKO BKS2226

Моќност:2600W
Вмукувачка моќ:400W
Капацитет на вреќа:4L
Индикатор за полна вреќа
Телескопска цевка
Микро филтер
Должина на кабел:6m
Опција платнена и хартиена вреќа
Посебно прилагoдлива за лица со алергии

Клуб Цена
4699 ден. 6599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155705 Категории: ,