• 193166
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка BEKO BKS 1226

Моќност: 2600W
Вмукувачка моќ: 345W
Капацитет на сад: 3L
Телескопска цевка
Индикатор за пол сад
Должина на кабел: 9m

Клуб Цена
5499 ден. 6599 ден.

На залиха

SKU: 193166 Категории: ,