5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка ARNICA BORA 4000

Правосмукалка со сад
Моќност:2400W
HEPA филтер
Турбо четка
Телескопска хромирана цевка

Клуб Цена
6934 ден. 7299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 023503 Категории: ,