• 189
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка 30 литри К со утикач

Суво и водено усисавање
Моќ: 1200W
Капацитет: 30L
Филтрација: двојна
Излез за напојување: MAX 2500W
Произвдител Агрина
Земја на потекло Кина
Правосмукалка за суво и водено вшмукување за лесна индустриска употреба. Идеална за одржување/чистење на разни јавни, здравствени и други установи, угостителски објекти, помали индустриски капацитети, работилници, гаражи и слично

Клуб Цена
5084 ден. 5649 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180579 Категории: ,